Küsige Teile sobival ajal Kuldse Tattoo kohta küsimusi :

Tingimused

Tellimine
Maksevõimalused
Tagastamisõigus
Müügitingimused

Tellimine:

Toodete tellimiseks lisage tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamise alustamiseks leidke sobiv toode ja kogus ning vajuta nupule “lisa korvi“. Ostu vormistamisel on võimalik valida kas vormistate ostu Kuldse Tattoo ostukeskkonna külalisena või koos kasutajaks registreerimisega.

Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele, palume täita väli kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi või pangaülekandega. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Tooted postitatame teile peale arve tasumist. Tellitud tooted saadame peale arve tasumist järgmisel tööpäeval. Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

Maksevõimalused:

Kuldnetattoo.ee veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid
Swedbank, SEB Pank, Danske Pank, Nordea Pank, LHV Pank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Krediitkaardimakse (Visa, MasterCard)
Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks turvalisse maksekeskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3-numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseeritakse tehing kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub teie e-posti aadressile ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number ja nimi.

Välismaksed

Saaja pank Swedbank AS, 8 Liivalaia Street,15040 Tallinn, Estonia
IBAN: EE542200221061132068
SWIFT HABAEE2X

Tagastamisõigus:
Kuldse tattoo veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus.
Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@kuldnetattoo.ee 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata.

Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.

Müügitingimused:

 1. Müügitingimuste kehtivus
  a) Müügitingimused kehtivad Kuldse Tattoo veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Golden Tattoo OÜ (edaspidi www.kuldnetattoo.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  b) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad kuldnetattoo.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  c) Kuldnetattoo.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse kuldnetattoo.ee veebilehel.
 2. Hinnad
  a) Kõik hinnad kuldnetattoo.ee veebipoes ei sisalda käibemaksu.
  b) Kõikidele ostudele lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile.
  c) Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
  d) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja kuldnetattoo.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
 3. Tellimuse vormistamine
  a) Lisage soovitud tooted ostukorvi.
  b) Tellimuse vormistamisega alustamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista tellimus“
  c) Järgnevalt tehke valik kas soovite tellimuse vormistada külalisena või läbi kliendikonto.
  d) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Kinnita tellimus“. Seepeale kuvatakse ekraanile arve mille saate tasuda mugavalt pangalingiga (Swedbank, SEB, Sampo, Nordea) või teistes pankades siseriikliku maksena. Andmed siseriikliku makse sooritamiseks leiate peale tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arve lehelt.
  e) Tellimuse kinnitamisel saadetakse tellimuse kokkuvõte ka tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.
  f) Tasumata tellimused annuleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 4. Müügilepingu jõustumine
  a) Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Golden Tattoo OÜ arveldusarvele.
 5. Kohaletoimetamine
  a) Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib kuldnetattoo.ee tellimuse ning saadab välja järgmise tööpäeva jooksul.
  b) Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
  c) Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.
  d) Kuldnetattoo.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida kuldnetattoo.ee ei saanud mõjutada või ette näha.
 6. Tagastamisõigus
  a) Peale tellimuse kättetoimetamist on Kliendil õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
  b) Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.
  c) Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient (kuni 10€ ulatuses). Kuldnetattoo.ee kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.
  d) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@kuldnetattoo.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  e) Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
 7. Vastutus
  a) Kuldnetattoo.ee vastutab Teie ees ja Teie vastutate Kuldnetattoo.ee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
 8. Vääramatu jõud
  a) Kuldnetattoo.ee ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Kuldnetattoo.ee ei saanud mõjutada või ette näha.
 9. Isikuandmete kaitse ja turvalisus
  a) Kuldnetattoo.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.
  b) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Kuldnetattoo.ee poolne ligipääs.
 10. Pretensioonide esitamise kord
  a) Kuldnetattoo.ee vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.
  b) !!!Kuldnetattoo.ee ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puudustest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.
  c) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist ja kauba tagastamist Kuldnetattoo.ee kulul. Müügilepingust taganemise korral hüvitab Kuldnetattoo.ee Kliendile kauba eest tasutud summa koos postikuluga Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul peale kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.
  d) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info@kuldnetattoo.ee pretensioon, kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
  e) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.
  f) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.