Küsige Teile sobival ajal Kuldse Tattoo kohta küsimusi :

Tooted


Bert

16.00€

Bert on uus kuldsete tattoode komplekt. Näita kõigile kui kaunis ja elegantne võib üks ajutine kuldne tattoo olla. Bert kuldse tattoo kandja on loominguline, hipilik, kuid igal juhul naiselik. Ostes Kuldse tattoo Bert komplekti, saate kingitusena kaasa “Fancy Holiday” Merry Christmas komplekti.

– ei ole toksilised
– kestab 2-6 päeva, sõltuvalt tattoo asukohast
– pakis 4 erineva disainiga lehte
– lihtne paigaldada ja eelmaldada
– palju erinevaid kujundeid(käevõrud, kaelakee, detailid)

Säravat kombineerimist ja kasutamist! Golden Tattoo OÜ müüb vaid PREMIUM kuldseid tattoosid. Kvaliteet on meile oluline!

Toote kirjeldus

Kuldsed tattood ehk kaunitest ehetest inspireeritud ajutised tattood. Kuldsed tattood sobivad ideaalselt, kui soovite minna randa, ujulasse, pidudele, festivalidele, kontsertidele… lihtsalt lisa mõni detail kuldsest tattoost – sära ja asu tegudele!

Ülimalt naiselik kehakunst, mis mõjub esteetiliselt kaunilt ning mis peamine, ei riku Teie nahka ja on ohutu, lihtne paigaldada ning eemaldada. Võimalus on erinevate kuldsete tattoode komplektidega varieerida ja lõpuks leida oma unikaalne stiil. Lisaks on suurepärane võimalus ajutisi tattoosid sobitada ehetega, mida igapäevaselt kannate, mõjudes uudse ja stiilipuhtana. Igal juhul tunnete end erilisena. Meile kõigile meeldivad komplimendid ning pole ju paha, kui ühel hetkel saab sellest loomulik osa päevast.
Golden Tattoo OÜ müüb vaid PREMIUM kuldseid tattoosid. Kvaliteet on meile oluline! Odavamad ja kilepakendis müüdavad tooted ei vasta meie standarditele. 

Lisainfo

Kaal 0.052 kg