Küsige Teile sobival ajal Kuldse Tattoo kohta küsimusi :

Tooted


Dakota

16.00€

Lase oma välisel ilul sobituda sisemise iluga. Ärka üles, lase oma kuldsel tattool särada valguses ja päikesesäras. Dacota kuldne tattoo kandja on lõbus, metsik, pidulik, iseteadlik. KINGITUS ootab Teid! Ostes Kuldse tattoo komplekti, saate kingitusena kaasa “Fancy Holiday” Merry Christmas komplekti.

– ei ole toksilised
– kestab 4-6 päeva, sõltuvalt tattoo asukohast
– pakis 4 erineva disainiga lehte
– lihtne paigaldada ja eelmaldada
– 57 erinevat kujundit (käevõrud, kaelakee, detailid)

Säravat kombineerimist ja kasutamist!

Golden Tattoo OÜ müüb vaid PREMIUM kuldseid tattoosid. Kvaliteet on meile oluline!

 

1 laos

Toote kirjeldus

Kuldsed tattood ehk kaunitest ehetest inspireeritud ajutised tattood. Kuldsed tattood sobivad ideaalselt, kui soovite minna randa, ujulasse, pidudele, festivalidele, kontsertidele… lihtsalt lisa mõni detail kuldsest tattoost – sära ja asu tegudele!

Ülimalt naiselik kehakunst, mis mõjub esteetiliselt kaunilt ning mis peamine, ei riku Teie nahka ja on ohutu, lihtne paigaldada ning eemaldada. Võimalus on erinevate kuldsete tattoode komplektidega varieerida ja lõpuks leida oma unikaalne stiil. Lisaks on suurepärane võimalus ajutisi tattoosid sobitada ehetega, mida igapäevaselt kannate, mõjudes uudse ja stiilipuhtana. Igal juhul tunnete end erilisena. Meile kõigile meeldivad komplimendid ning pole ju paha, kui ühel hetkel saab sellest loomulik osa päevast.
Golden Tattoo OÜ müüb vaid PREMIUM kuldseid tattoosid. Kvaliteet on meile oluline! Odavamad ja kilepakendis müüdavad tooted ei vasta meie kvaliteedi standarditele. 

Lisainfo

Kaal 0.052 kg