Küsige Teile sobival ajal Kuldse Tattoo kohta küsimusi :

Tooted


Fantasy On Earth 2

16.00€

Fantasy On Earth 2 on väga kauni disainiga komplekt, mille märksõnadeks on: loodus, vaikne tuul, linnulaul ning suvine sume õhtu. Mõeldud naisele, kes naudib elus palju liikumist ning väärtustab loodust.

– ei ole toksilised
– kestab 4-6 päeva, sõltuvalt tattoo asukohast
– pakis 4 erineva disainiga lehte
– lihtne paigaldada ja eelmaldada
– 30 erinevat kujundit (käevõrud, kaelakee, detailid)
– lõppkokluvõttes tuleb ühe lehe maksumuseks 4 EUR

Säravat kombineerimist ja kasutamist!

Golden Tattoo OÜ müüb vaid PREMIUM kuldseid tattoosid. Kvaliteet on meile oluline!

 

 

Toote kirjeldus

Kuldsed tattood ehk kaunitest ehetest inspireeritud ajutised tattood Kuldsed tattood sobivad ideaalselt, kui soovite minna randa, ujulasse, pidudele, festivalidele, kontsertidele… lihtsalt lisa mõni detail kuldsest tattoost – sära ja asu tegudele!

Ülimalt naiselik kehakunst, mis mõjub esteetiliselt kaunilt ning mis peamine, ei riku Teie nahka ja on ohutu, lihtne paigaldada ning eemaldada. Võimalus on erinevate kuldsete tattoode komplektidega varieerida ja lõpuks leida oma unikaalne stiil. Lisaks on suurepärane võimalus ajutisi tattoosid sobitada ehetega, mida igapäevaselt kannate, mõjudes uudse ja stiilipuhtana. Igal juhul tunnete end erilisena. Meile kõigile meeldivad komplimendid ning pole ju paha, kui ühel hetkel saab sellest loomulik osa päevast.

Golden Tattoo OÜ müüb vaid PREMIUM kuldseid tattoosid. Kvaliteet on meile oluline! Odavamad ja kilepakendis müüdavad tooted ei vasta meie kvaliteedi standarditele.

Lisainfo

Kaal 0.052 kg